Array
(
)
    
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-нд: 11:00-16:00  
0 800 210-161
безкоштовна доставка
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-нд: 11:00-16:00  
0 800 210-161
безкоштовна доставка
  • інформація
  • Зворотній зв'язок
  • особистий кабінет
  • кошик
  • обране
RU

Андрій Нестеров: Тренування з Nike Training Club

Нестеров2.jpg

    

У цьому інтерв'ю говоримо про тренування за програмою Nike Training Club і про те, як досягти бажаного результату.

Андрій Нестеров - старший тренер Nike Training Club та Nike Run Club в Україні.


Дивіться повну версію інтерв'ю тут:

https://www.instagram.com/tv/CQ3FgxoHsQR/?hl=ru 


***


- Що потрібно для того, щоб потрапити до Nike Training Club?


- Бажання спробувати у собі щось нове і бажання відірватися від дивана. Коли ви відриваєтеся від дивана, це і є ваша точка запуску, а далі ми все робимо за вас: ми впроваджуємо вас в команду і абсолютно все розповідаємо.- Як відбуваються заняття взимку?


- Взимку вдвічі прикольніше, бо сьогодні люди готові до нестандартних штук. У нас є класна локація, де ми проводимо свої тренування, і ще у нас є камерний простір, де тренування проходять в зимовий період. При цьому ми пропонуємо два варіанти: вулиця (ми бігаємо не лише на НСК «Олімпійському», але й містом) плюс функціональні тренування в приміщенні.- У вас збирається чимала група, і це люди з різним рівнем підготовки. Як ви реалізуєте заняття так, щоб усім було комфортно?


- Якщо ви новенький і ми даємо групове тренування, то треба розуміти, що кожен із нас у груповому форматі працює індивідуально. Просто вливаєшся, а далі ми вже допомагаємо.- Онлайн-тренування – теж класно?


- Звісно. Я вважаю, що це ще один класний інструмент для того, щоб залучити аудиторію рухатися.- Усім підходить займатися у великій групі?


- Є люди, які приймають та готові це зробити. Друга категорія – люди, які дійсно бояться, що їх перевантажать, що їм приділятиметься надто багато уваги, тому вони віддають перевагу груповому формату. Та категорія людей, яка думає, що прийшла до групи та їх непомітно, повірте, видно всіх тих, хто класно працює, хто намагається працювати, хто не хоче працювати.- Скільки разів на тиждень треба тренуватися, щоб це було результативно?


- Треба розуміти, що саме для тебе бажаний результат. Наступне потрібно зрозуміти, на якому етапі людина прийшла тренуватися і як довго вона готова займатися. Якщо ми говоримо про те, що потрібно підтримувати свою фізичну форму, я завжди говорю: «Клас, тренуйся 3 рази на тиждень», це як, знаєте, 3 прийоми їжі на день, тобто ми всі знаємо, що так потрібно робити, але не завжди у всіх виходить. Стандартна, класна формула – 3 рази на тиждень рухайтеся, робіть щодня зарядку, головне – робіть відпочинок. Для того, щоб досягти бажаного результату, потрібно багато тренуватися, але в тренування входить дуже класний компонент - відновлення, і про це багато хто забуває. Відновлення, харчування, тренування – з'єднуємо, отримуємо відмінний результат.- Скільки часу має тривати тренування?


– Важливо розуміти інтенсивність. Чим тренування інтенсивніше, тим воно може бути коротшим. Півгодини на день - ідеально бути в тонусі.- Розкажи про ідеальні вправи на верх, на корпус та на ноги.


- Для мене ідеальні вправи для рук - це, як би банально не звучало, віджимання, причому варіації ви можете вигадати абсолютно різні. Для корпусу – скручування. І для ніг – це присідання та варіації цього руху. У сукупності трьох рухів тіло розуміє, що воно стомлюється. Наше завдання – не просто його потренувати, а втомити, щоб воно почало відновлюватись.- Починати краще із тренером?


- Так. На старті є людина-провідник, яка показує, розповідає, а далі кожен сам собі вибирає.- Коли краще тренуватись: вранці чи ввечері?


- Найголовніше – тренуватись. Якщо ми говоритимемо про циркадні ритми, то вранці краще зробити гімнастику, йогу. Навіть види спорту на витривалість рекомендують робити у першій половині дня підвищення своєї результативності. А такі активності, як силові, швидкісні, краще робити ввечері.– Розкажи, як потрапити до вас на тренування.


- Nike + Kyiv (посилання: https://www.facebook.com/groups/nikekyiv/) у Фейсбуці. Додаємося до нас у групу та там вся інформація. У нас розклад, у нас щонеділі оновлюється графік. Більше того, з понеділка до неділі у нас завжди є тренування. Початківців ми завжди вітаємо.


- Усі тренування абсолютно безкоштовні!