Array
(
)
    
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
0 800 210-161
бесплатная доставка
  пн-пт: 10:00-18:00    сб-вс: 11:00-16:00  
0 800 210-161
бесплатная доставка
  • информация
  • обратная связь
  • личный кабинет
  • корзина
  • избранное
UA

Nike Air Max Dn: Новая эпоха Air

AM_DN.jpg


З нагоди святкування Air Max Day 2024 Nike представляє Air Max Dn, революційне взуття, яке демонструє, що означає ходити по повітрю.


Завдяки останнім дослідженням і технологіям Nike модель Air Max Dn знаменує черговий революційний прорив в амортизації кросівок, пропонуючи незрівнянне відчуття та зовнішній вигляд. Нова технологія амортизації Dynamic Air, що вперше з’явилася в кросівках Nike Air Max Dn, складається з вставки Nike Air з чотирма трубками, розробленої для забезпечення неперевершеного комфорту, плавного руху та максимального відскоку.

Повітряний блок складається з двох камер під тиском, кожна з яких розділена на дві трубки. У задній секції тиск вищий, ніж у передній, і під час руху повітря вільно проходить між трубками в кожній камері. Ця особливість дозволяє повітрю реагувати на зміну тиску, забезпечуючи плавне відчуття під час кожного кроку, що дарує не тільки комфорт, а й інтерактивність.


   

   image (1).png


«Ми називаємо це «динамічним рухом. Завдяки незалежному налаштуванню камер повітряний блок може реагувати на навантаження вашого тіла під час кожного кроку. Він у режимі реального часу взаємодіє з вашою ногою та рухається разом з вами, тому стопа м’яко переміщується з п’ятки на носок. З Air Max Dn ми вперше змогли розкрити це відчуття» 

- Реджі Хантер, директор з продукції Nike Lifestyle Footwear

     

  snapshot.jpg


Спеціальне програмне забезпечення Finite Element Analysis допомогло команді розробників швидше й точніше здійснити перевірку повітряного блоку Dn перед тим, як створювати прототипи для тестування в реальних умовах. Щоб оцінити зносостійкість повітряного блоку, усього за кілька годин було створено комп’ютерну модель, яка продемонструвала річний знос кросівка. Дизайнери, інженери та науковці Nike об’єднали свої зусилля, щоб створити комфортне та стильне взуття, яке, маючи міцну та надійну конструкцію, було б також надійним та довговічним.


Проте команда Nike знала, що відчуття амортизації Dynamic Air під ногами не може бути єдиною характерною рисою кросівок. Тож дизайн також став більш свіжим і сміливим, щоб здивувати шанувальників Air Maх.image (2).pngСтарт продажів Nike Air Max Dn у світі намічений на 26 березня. В Україні кросівки будуть представлені в магазинах Nike та deltasport.ua найближчими днями після цієї дати. Слідкуйте за новинами..

image (3).png